Ana sayfa

QINGDAO OSET INTERNATIONAL TRADING CO., LTD. şirket Profili

şirket Profili
OSETMAC 8 yılı aşkın bir süredir ağaç işleme makinelerine odaklanmaktadır . OSETMAC, tamamen sahip olunan iki üretim fabrikasına sahiptir - Qingdao Üç Bir Üç Makine Şirketi ve Qingdao De Tai Wo Makine Şirketi. Fabrikalarımız iyi bir profesyonel ağaç işleme makinesi üreticileri olarak kabul edilmiştir. OSETMAC ana ürünleri sürgülü masa testere, fırça zımpara makinesi, kenar bantlama makinesi, ahşap delme makinesi ve CNC yönlendiriciler olduğunu. Dahası, ürünlerimiz Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Avrupa ve Güney Amerika'da 30'dan fazla ülke ve bölgeye satıldı.OSETMAC kendi Ar-Ge'mizi yapabilir, zamanında üretim görevi sunabilir ve hızlı bir şekilde müşteri hizmetleri sağlayabilir. Üretim fabrikaları zaten ISO9001 verildi ve bazı ana ürünler CE sertifikası geçti.
OSETMAC'ın amacı müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunmak, işletmenize yardımcı olmak ve odun makinesi makineleri alanında lider şirketlerden biri olmaktır.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Fabrikalarımız bu alanda 10 yılı aşkın bir süredir uzmanlaşmıştır. Kendi AR-GE çalışmalarımızı son derece profesyonel mühendisler ve iyi donanımlı üretim hatları ile yapabiliyoruz. Üretim fabrikalarına zaten ISO 9001 verilmiştir ve bazı ana ürünler CE güvenlik sertifikasını geçmiştir. Ürünlerimiz Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Avrupa ve Güney Amerika'da 30'dan fazla ülke ve bölgeye satılmıştır.

Çin QINGDAO OSET INTERNATIONAL TRADING CO., LTD. şirket Profili Çin QINGDAO OSET INTERNATIONAL TRADING CO., LTD. şirket Profili Çin QINGDAO OSET INTERNATIONAL TRADING CO., LTD. şirket Profili
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : OSETMAC

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 3000000-5000000

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin QINGDAO OSET INTERNATIONAL TRADING CO., LTD. Sertifikalar Çin QINGDAO OSET INTERNATIONAL TRADING CO., LTD. Sertifikalar